Ընդդիմադիրներն այս անգամ էլ չեն մասնակցի ԱԺ-կառավարություն հարցուպատասխանին
Խորհրդարանական ընդդիմադիր երկու խմբակցություններն այս նստաշրջանում էլ չեն մասնակցի վաղը կայանալիք ԱԺ-կառավարություն հարցուպատասխանին։
Radar Armenia-ի հետ զրույցում «Պատիվ ունեմ» խմբակցության քարտուղար Տիգրան Աբրահամյանն ասաց, որ իրենց որոշումը՝ կապված այս ու մի շարք այլ հարցերի հետ, արտահայտել է, և որևէ բան չի փոխվել։
«Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Ագնեսա Խամոյանը ևս նշեց, որ չեն մասնակցի։ Իսկ թե ինչու՝ պատգամավորը պարզաբանեց. «Ինչպես նախորդ հարցուպատասխանին էինք որոշել չմասնակցել, այնպես էլ՝ այս մեկին»։

Оппозиция и на этот раз не будет участвовать в сессии вопросов и ответов НС-правительство
Две парламентские оппозиционные фракции не будут участвовать в завтрашней встрече вопросов и ответов в правительстве.
В беседе с Radar Armenia секретарь фракции «Честь имею» Тигран Абрамян сказал, что он уже выразил свое решение по этому и ряду других вопросов, и ничего не изменилось.
Депутат фракции "Армения" Агнесса Хамоян также отметила, что они не будут участвовать. О причине подобного решения, депутат уточнила: «Так же, как мы решили не участвовать в предыдущей сессии вопросов и ответов, мы решили не участвовать и в этой».