Կառավարությունը հերքում է Սնուփ Դոգի համերգի համար 23 միլիոն դոլար հատկացնելու մասին լուրերը
ՀՀ կառավարությունը հերքում է ռեփեր Սնուփ Դոգի՝ սեպտեմբերի 23-ին Երևանում կայանալիք համերգի համար 23 միլիոն դոլար հատկացնելու մասին լուրերը։
«Սնուփ Դոգի համերգը Երեւանում կազմակերպելու առնչությամբ շրջանառվող լուրերը, թե այդ նպատակով Կառավարությունը հատկացրել է 23 մլն դոլար, որևէ աղերս չունեն իրականության հետ:
Համերգի առնչությամբ առաջիկայում կընդունվի կառավարության որոշում եւ բոլոր մանրամասները, այդ թվում՝ դրա հնարավոր տնտեսական ազդեցության եւ այլ արդյունքների վերաբերյալ կներկայացվեն հանրությանը»,– Radar Armenia-ին հայտնեցին կառավարությունից։
Ավելի վաղ հայտնել էինք, որ հայտնի ռեփեր Սնուփ Դոգը սեպտեմբերի 23-ին ելույթ կունենա Հրազդան մարզադաշտում։

Правительство опровергает сообщения о том, что на концерт Снуп Догга будет потрачено 23 миллиона долларов.
Правительство РА опровергает слухи о выделении 23 миллионов долларов на концерт рэпера Снуп Догга, который состоится в Ереване 23 сентября.
"Ходящие слухи об организации концерта Снуп Догга в Ереване, о том, что правительство выделило на эти цели 23 миллиона долларов, не имеют ничего общего с реальностью.
Относительно концерта в ближайшее время будет принято решение правительства и все детали, в том числе его возможный экономический эффект и другие результаты, будут представлены общественности", - сообщили Radar Armenia в правительстве.