«Թոշակառուների և ուսանողների համար տոմսային միասնական համակարգում գործելու է հատուկ զեղչային համակարգ». Տիգրան Ավինյան
«Թոշակառուների և ուսանողների համար տոմսային միասնական համակարգում գործելու է հատուկ զեղչային համակարգ»։ Այս մասին այսօր Արաբկիր վարչական շրջանի բնակիչների հետ հանդիպման ժամանակ հայտարարեց Երևանի փոխքաղաքապետ, Երևանի քաղաքապետի թեկնածու Տիգրան Ավինյանն անդրադառնալով տրանսպորտային բարեփոխման վերաբերյալ քաղաքացիների հարցադրումներին և մտահոգություններին
Նա լսեց քաղաքացիներին անհանգստացնող հարցերը, որոնց վերաբերում էին համատիրությունների, կոյուղագծերի, խաղաղահրապարակների խնդիրներին։ Տիգրան Ավինյանը քաղաքացիներին վստահեցրեց, որ ցանկացած խնդիր լուծում է ստանալու։
Քաղաքացիներից մեկն անդրադարձավ ոռոգման ջրի խնդրին նշելով, որ այսքան կանաչը ջրվում է խմելու ջրով։ Տիգրան Ավինյանն ասաց՝ ձեր հարցն ընդունվեց։

"There will be a special discount system for pensioners and students in the unified ticketing system." Tigran Avinyan
"There will be a special discount system for pensioners and students in the unified ticketing system." Tigran Avinyan, the deputy mayor of Yerevan the candidate for mayor of Yerevan, announced this today during a meeting with the residents of Arabkir administrative district, referring to the questions and concerns of the citizens regarding the transport reform.
He listened to the citizens' concerns, which were related to the problems of condominiums, sewage lines, and peace squares. Tigran Avinyan assured the citizens that any problem will be solved.
One of the citizens referred to the problem of irrigation water, noting that so much greenery is watered with drinking water. Tigran Avinyan said: Your question was accepted.