Տիգրան Ավինյանը հանդիպում է Քանաքեռ-Զեյթունի բնակիչներին (ՈՒՂԻՂ)
Երևանի քաղաքապետի թեկնածու Տիգրան Ավինյանը նախընտրական հանդիպումներ է ունենում Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի բնակիչների հետ։ Նա զրուցել է քաղաքացիների հետ, ծանոթացել խնդիրներին։
Ավինյանը նշել է, որ Երևանում հիմնանորոգվում են մանկապարտեզներ, բակեր. «Մեկ տարի է՝ բոլոր վարչական շրջաններում, ներառյալ Քանաքեռ-Զեյթունում երևանցիները մեզ տարբեր հանձնարարականներ են տվել»,- ասել է նա՝ հավելելով, որ այդ հանձնարարականների հիման վրա էլ իրենք աշխատում են։
Ավինյանը հիշեցրել է, որ այս ծավալի շինարարություն Երևանում վերջին անգամ եղել է խորհրդային տարիներին։

Tigran Avinyan meets the residents of Kanaker-Zeytun
Tigran Avinyan, the candidate for the mayor of Yerevan, has pre-election meetings with the residents of Kanaker-Zeytun administrative district. He talked with the citizens and got acquainted with the problems.
Avinyan noted that kindergartens and yards are being overhauled in Yerevan. "For a year, the people of Yerevan have given us various instructions in all administrative regions, including Kanaker-Zeytun," he said, adding that they are working based on those instructions.
Avinyan also noted that construction of this volume was last seen in Yerevan during the Soviet years.