«Վստահ եմ՝ մենք ձայների մեծամասնությունն ենք հավաքելու». Տիգրան Ավինյան
«Ես վստահ եմ, որ մենք ձայների մեծամասնությունն ենք հավաքելու». հայտարարել է ՔՊ Երևանի քաղաքապետի թեկնածու Տիգրան Ավինյանը։
«Երևանցիները տեսնում են մեր աշխատանքի ծավալները, մասնավորապես՝ վերջին շրջանում»,- ասել է Տիգրան Ավինյանը՝ լրագրողների հետ ճեպազրույցում։
Նա նշել է, որ այսօր Երևանում հիմնանորոգվում են բակեր, մանկապարտեզներ, սպորտդպրոցներ, պոլիկլինիկաներ, կառուցվում են տասնյակ կիլոմետրերով ճանապարհներ։
«Այս ծավալի աշխատանք Երևանում մեկ էլ Խորհրդային միության տարիներին է իրականացվել»,- ասել է նա՝ հավելելով, որ իրենք միասնական ջանքերով շարունակելու են աշխատանքի այդ տեմպը։
Տիգրան Ավինյանը վստահություն է հայտնել, որ ընտրությունների արդյունքում իրենք կոալիցիա կազմելու կարիք չեն ունենա։

"I am sure we will get the majority of votes." Tigran Avinyan
"I am sure that we will get the majority of votes." declared Tigran Avinyan, the candidate for the mayor of Yerevan.
"Yerevanites see the extent of our work, particularly in the recent period," said Tigran Avinyan in a briefing with journalists.
He noted that the yards, kindergartens, sports schools, and polyclinics are being overhauled in Yerevan, and tens of kilometers of roads are being built.
"This volume of work was carried out in Yerevan during the Soviet Union," he said, adding that they will continue this pace of work with joint efforts.
Tigran Avinyan expressed confidence that they would not need to form a coalition due to the elections.