Նորայր Նորիկյանը կոչ է անում ակտիվորեն ներգրավվել քարոզարշավին ու մասնակցել ընտրություններին
Երևանի ավագանու ընտրություններում «Արդար Հայաստան» կուսակցության ցուցակը գլխավորող Նորայր Նորիկյանը տեղեկացրել է.
«Քարոզարշավի 4-րդ օրը՝ օգոստոսի 26-ին, ժամը 17:30-ին, Ավան վարչական շրջանի «Հայ փոստին» հարակից տարածքում կիրականացնենք հերթական հանդիպումը քաղաքացիների հետ։
Կներկայացվի կուսակցության նախընտրական ծրագիրը, ավագանու թեկնածուներին, ինչպես նաև իմ կողմից հայեցակարգային տեսքով կներկայացվի կուսակցության քաղաքական պատկերացումներն ինչպես Երևանի ավագանու ընտրությունների, այնպես էլ Հայաստանի ապագայի վերաբերյալ։
Որպես քաղաքապետի թեկնածու իմ կոչն է․ ակտիվորեն ներգրավվել քարոզարշավին ու մասնակցել ընտրություններին, լեգիտիմ հնարավորությանը՝ քաղաքական կյանքի ուղղությունը փոխելու համար։ Երևանցիներդ կորոշեք, թե ինչպիսին կլինեն Հայաստանի զարգացման առաջիկա հինգ տարիները ․․․»։

Норайр Норикян призывает активно вовлекаться в предвыборную кампанию и участвовать в выборах
Норайр Норикян, возглавляющий список партии "Справедливая Армения" на выборах в Совет старейшин Еревана написал:
«На 4-й день кампании, 26 августа, в 17:30 мы проведем очередную встречу с гражданами на территории, прилегающей к «Айпосту» Аванского административного района.
Будет представлена ​​предвыборная программа партии, а также кандидаты в совет старейшин, а также политические взгляды партии относительно выборов в совет старейшин в Ереване и будущего Армении в концептуальной форме.
Я, как кандидат в мэры, обращаюсь к вам с призывом: активно вовлекаться в предвыборную кампанию и участвовать в выборах – используйте законную возможность изменить направление политической жизни. Вы, ереванцы, решите, какими будут следующие пять лет развития Армении."