Երևանի աչքը ճամփին է՝ ձեր կարոտով. եկեք, տեր կանգնեք ձեր քաղաքին. Վիկտոր Մնացականյան
Երևանի ավագանու ընտրություններում «Հաղթանակ» կուսակցության առաջին համար Վիկտոր Մնացականյանը գրառում է կատարել, որտեղ նարկայացրել է այն կայքը, որտեղ արտերկրում ապրող երևանցիները կարող են նվիրատվություն կատարել։
«Արտերկրում բնակվող սիրելի իմ ընկերներ, բարեկամներ, «Հաղթանակ» կուսակցության համակիրներ, ի պատասխան ձեր բազում հարցումների, մեզ աջակցելու ձեր պատրաստակամության՝ ցանկանում եմ տեղեկացնել, որ մեր կուսակցության պրոգրեսիվ «Վիկտորի պլան»-ի իրագործմանը և բոլորիս սիրելի Մարդամոտ Երևանի մեր տեսլականն իրականություն դարձնելուն կարող եք սատարել ձեր նվիրատվություններով https://www.victory.am/donate կայքի միջոցով, իհարկե, պահպանելով ՀՀ օրենսդրության պահանջը, այն է՝ լինել Հայաստանի Հանրապետության քաղաքացի)։
Բայց այսօր առավել կարևոր է, որ առաջիկա ընտրություններում լսվի ձեր ձայնը: Երևանի աչքը ճամփին է, ձեր կարոտով. եկեք, տեր կանգնեք ձեր քաղաքին, Ախպերներ...
Շնորհակալ եմ յուրաքանչյուրիդ աջակցության, Երևանը սիրելու և մարդամոտ քաղաքին համակրելու համար»,- այս մասին ասվում է նրա «Ֆեյսբուքի» էջում արված գրառման մեջ։

Yerevan's eyes are on the road, missing you; come, take ownership of your city. Viktor Mnatsakanyan
Victor Mnatsakanyan wrote a post for the first number of the "Victory" party in the Yerevan Council of Elders elections, where he described the website where Yerevanites living abroad can make donations.
"My dear friends and relatives living abroad, supporters of the "Victory" party, in response to your many requests for your willingness to support us, I would like to inform you that the implementation of the progressive "Victory Plan" of our party and the realization of our vision of Yerevan, dear to all of us, become a reality. You can support with your donations through the website https://www.victory.am/donate, observing the requirement of RA legislation, that is, to be a citizen of the Republic of Armenia).
But today, it is more important that your voice is heard in the upcoming elections. Yerevan's eyes are on the road, missing you; come on, own your city, Brothers...
I thank each of you for your support, for loving Yerevan and sympathizing with the approachable city," he said on his Facebook page.