«Ինչ մեզ ասեք, մենք կանենք և մեր խոսքի տերը կլինենք». Տիգրան Ավինյան
Շարունակվում է «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության քաղաքապետի թեկնածու Տիգրան Ավինյանի նախընտրական հանդիպումները Էրեբունի վարչական շրջանում։
Քաղաքապետի թեկնածուն նշեց, որ վերջին մեկ տարվա ընթացքում Էրեբունիում բազմաթիվ հանդիպումներ են ունեցել, ծանոթ են խնդիրներին։
Ավինյանը նշեց, որ այս մեկ տարվա ընթացքում իրենք իրականացրել են քաղաքացիների ցանկությունը. «Մարդիկ ասել են՝ սարքեք կոյուղին, սարքել ենք։ Ասել են՝ փոխեք տրանսպորտը, փոխել ենք։ Ասել են՝ մեր բակը բարեկարգեք, մենք բարեկարգել ենք, այգին բարեկարգել՝ բարեկարգել ենք, մանկապարտեզը սարքել՝ սարքել ենք։ Այս տարի միայն Երևանում 24 մանկապարտեզ ենք վերակառուցում և հիմնանորոգում։ Ուզում եմ վստահաբար իմանաք՝ ինչ մեզ ասեք, մենք դա կանենք և մենք մեր խոսքի տերը կլինենք»,- նշել է Ավինյանը։

«Что нам скажете, то и сделаем и сдержим свое слово». Тигран Авинян
В административном округе Эребуни продолжаются предвыборные встречи кандидата в мэры от партии «Гражданский договор» Тиграна Авиняна.
Кандидат в мэры отметил, что за последний год у них было много встреч в Эребуни, они знакомы с проблемами.
Авинян отметил, что за этот год они выполнили пожелания граждан. «Люди сказали: стройте канализацию, мы построили. Сказали: меняйте транспорт, мы поменяли. Сказали: благоустройте наш двор, мы его улучшили, благоустройте сад – мы улучшили, постройте детский сад – мы построили. Только в Ереване в этом году мы восстанавливаем и капитально ремонтируем 24 детских сада. Я хочу, чтобы вы знали наверняка: что бы вы нам ни сказали, мы это сделаем и сдержим свое слово", - сказал Авинян.