Անակնկալ այցով Շենգավիթ վարչական շրջանում էի․ Ավինյան (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
Անակնկալ այցով Շենգավիթ վարչական շրջանում էի: Մեր այցելությունների նպատակը տեղում խնդիրները տեսնելը, քաղաքացիներին լսելն ու լուծումներ տալն է:
Շենգավիթում խստացվելու է շինարարական աշխատանքների որակի վերահսկողությունը, ինչպես նաև կոմունալ ծառայությունների աշխատանքների կազմակերպումը՝
նպատակ ունենալով բարձրացնել քաղաքացիների կյանքի որակը:
Վարչական շրջանում ձևավորվում են նոր, բարեկարգ բակեր, կառուցվում են ժամանակակից ֆուտբոլի դաշտեր ու խաղահրապարակներ, որոնք լիարժեք կծառայեն իրենց նպատակին միայն այն դեպքում, երբ դրանց նկատմամբ կլինի նաև բնակիչների շարունակական հոգատար վերաբերմունքը։

Был с неожиданным визитом в административном районе Шенгавит, — Авинян (ВИДЕО)
Был с неожиданным визитом в административном районе Шенгавит. Цель наших посещений — увидеть проблемы на месте, выслушать граждан и дать решения.
В Шенгавите будет усилен контроль за качеством строительных работ, а также организация работ коммунальных служб, с целью повышения качества жизни граждан.
В административном районе создаются новые, благоустроенные дворы, строятся современные футбольные поля и игровые площадки, которые полноценно послужат своей цели только в том случае, если к ним будет также постоянное бережное отношение со стороны жителей.