Լինելու եմ Տիգրան Ավինյանի կողքին այնքան, որքան դրա անհրաժեշտությունը կա. Խորեն Գրիգորյան
Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի շինարարության և բարեկարգման վարչություն պետ Խորեն Գրիգորյանը «Ֆեյսբուքի» իր էջում գրել է.
«Տեղեկացնում եմ, որ շարունակելու եմ պաշտոնավարել որպես Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի շինարարության և բարեկարգման վարչություն պետի  ժամանակավոր պաշտոնակատար և լինելու եմ քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանի կողքին այնքան, որքան դրա անհրաժեշտությունը կա:
Իհարկե կգա մի պահ, որ աշխատանքից դուրս կգամ , կամ այլ աշխատանքի կանցնեմ: Բայց այսօր այդ պահը չի։ Տեղեկացնեմ նաև, որ այսուհետ որակի տեխհսկողության պայմանագրերի կառավարումը ևս փոխանցվում է Շինարարության  և բարեկարգման վարչությանը»:

Я буду рядом с Тиграном Авиняном столько, сколько это будет необходимо. Хорен Григорян
Об этом на своей странице в Facebook написал начальник управления строительства и благоустройства мэрии Еревана Хорен Григорян.
"Сообщаю вам, что я продолжу исполнять обязанности временно исполняющего обязанности начальника управления строительства и благоустройства мэрии Еревана и буду рядом с мэром Тиграном Авиняном до тех пор, пока это будет необходимо.
Конечно, наступит момент, когда я уволюсь с работы или перейду на другую работу. Но сегодня не тот момент. Также хочу сообщить, что отныне управление контролем качества договоров также будет передано Департаменту строительства и благоустройства».