«Պետք է կրկնապատկել ավտոբուսների քանակը». Նուարդ Վարդանյան
Այսօր լրագրողների հետ ճեպազրույցում Երևանի ավագանու «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության քարտուղար Նուարդ Վարդանյանն ասաց, որ իրենց քաղաքական թիմը իշխանությունը կորցնելու մտավախություն չունի։
Լրագրողի հարցին՝ իշխանությունը կորցնելուց հետո Նիկոլ Փաշինյանը հանգիստ քայլելու՞ է Երևանի փողոցներում, Վարդանյանն արձագանքեց․ «Իհարկե, քայլելու է»։
Անդրադառնալով տրանսպորտի վերաբերյալ հարցին՝ Նուարդ Վարդանյանն ասաց, որ ավտոբուսների քանակը պետք է մեծացնել․ «Բարեփոխումից հետո հետևել ու նկատել եմ, որ ավտոբուսներում մարդիկ լեփ-լեցուն են։ Կարծում եմ՝ պետք է կրկնապատկել ավտոբուսների քանակը, որպեսզի այդ հարցն էլ լուծվի»։

«Количество автобусов должно быть увеличено вдвое». Нуард Варданян
Секретарь фракции "Гражданский договор" Совета старейшин Еревана Нуард Варданян сегодня на брифинге с журналистами заявила, что их политическая команда не боится потерять власть.
Варданян ответила на вопрос журналиста: Будет ли Никол Пашинян спокойно ходить по улицам Еревана после потери власти? «Конечно, будет».
Коснувшись вопроса транспорта, Нуард Варданян сказала, что количество автобусов должно быть увеличено. «После реформы я обратила внимание, что автобусы полны людей. Я думаю, что количество автобусов нужно удвоить, чтобы решить и эту проблему».