Տիգրան Ավինյանը և Կամսար Բաբինյանը շրջայց են կատարել Նազարբեկյան թաղամասում (լուսանկարներ)
Երևանի փոխքաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը, Աջափնյակ վարչական շրջանի ղեկավար Կամսար Բաբինյանը և Աջափնյակ վարչական շրջանի ղեկավարի աշխատակազմի ներկայացուցիչները այսօր հանդիպում շրջայց իրականացրին Նազարբեկյան թաղամասում, որտեղ վերանորոգված  ֆուտբալային դաշտում կայացավ ընկերական խաղ «Օնոր» ֆուտբալային ակումբի դպրոցահասակ երեխաների և վարչական շրջանի աշխատակազմի հետ։
Փոխքաղաքապետը լսեց բնակիչների կողմից բարձրաձայնած տարաբնույթ հարցերը և տեղում ծանոթացավ  առկա խնդիրների հետ, որոնց լուծման համար  տրվեց հանձնարարականներ։
Աջափնյակ վարչական շրջանի ղեկավար Կամսար Բաբինյանը վերոնշյալ յուրաքանչյուր հարցի վերաբերյալ ներկայացրեց վարչական շրջանի կողմից ձեռնարկվելիք աշխատանքների ընթացքի մանրամասները։

Тигран Авинян и Камсар Бабинян посетили район Назарбекян (фото)
Заместитель мэра Еревана Тигран Авинян, глава административного района Ачапняк Камсар Бабинян и представители аппарата главы административного района Ачапняк провели сегодня встречу и экскурсию в районе Назарбекян, где на отремонтированном футбольном поле состоялась товарищеская игра со школьниками детского футбольного клуба «Онор» и коллективом административного района.
Заместитель мэра выслушал различные вопросы, поднятые жителями, и на месте ознакомился с существующими проблемами, для решения которых были даны рекомендации.
Глава административного района Ачапняк Камсар Бабинян представил детали работ, которые будут проведены административным районом по каждому из вышеперечисленных вопросов.