Տիգրան Ավինյանը հանդիպել է Էրեբունու Մուշավան թաղամասի բնակիչներին (ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ)
Երևանի փոխքաղաքապետ Տիգրան Ավինյանն այցելել է Էրեբունի վարչական շրջանի Մուշավան թաղամաս, հանդիպել բնակիչների հետ։
«Էրեբունի վարչական շրջանի Մուշավան թաղամասում հանդիպեցի մեր քաղաքացիներին: Խոսել ենք թաղամասի տարիներ շարունակ կուտակված խնդիրներից (կոյուղի, տրանսպորտ, թափառող շներ, ճանապարհներ), որոնց լուծման ուղղությամբ արդեն իսկ ընթանում են կամ նախատեսվում են աշխատանքներ:
Շնորհակալ եմ մուշավանցիներին ուղիղ և անմիջական շփման համար: Հետևողական ենք լինելու բոլոր աշխատանքների` ժամանակին և պատշաճ կատարման ուղղությամբ»,- տեղեկացրել է Ավինյանը:

Тигран Авинян встретился с жителями Мушаванского округа Эребуни (ФОТО)
Заместитель мэра Еревана Тигран Авинян посетил округ Мушаван административного района Эребуни и встретился с жителями.
«Я встретил наших горожан в Мушаванском округе административного района Эребуни. Мы рассказали о накопившихся за годы проблемах района (канализация, транспорт, бездомные собаки, дороги), решения которых уже идут или планируются.
Благодарю жителей Мушава за прямой и непосредственный контакт. Мы будем последовательны в направлении своевременного и надлежащего выполнения всех работ", - сообщил Авинян.