Տիգրան Ավինյանը հանդիպել է Էրեբունու Մուշավան թաղամասի բնակիչներին (ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ)
Երևանի փոխքաղաքապետ Տիգրան Ավինյանն այցելել է Էրեբունի վարչական շրջանի Մուշավան թաղամաս, հանդիպել բնակիչների հետ։
«Էրեբունի վարչական շրջանի Մուշավան թաղամասում հանդիպեցի մեր քաղաքացիներին: Խոսել ենք թաղամասի տարիներ շարունակ կուտակված խնդիրներից (կոյուղի, տրանսպորտ, թափառող շներ, ճանապարհներ), որոնց լուծման ուղղությամբ արդեն իսկ ընթանում են կամ նախատեսվում են աշխատանքներ:
Շնորհակալ եմ մուշավանցիներին ուղիղ և անմիջական շփման համար: Հետևողական ենք լինելու բոլոր աշխատանքների` ժամանակին և պատշաճ կատարման ուղղությամբ»,- տեղեկացրել է Ավինյանը:

Tigran Avinyan met the residents of Mushavan district of Erebuni (PHOTOS)
Yerevan Deputy Mayor Tigran Avinyan visited the Mushavan district of the Erebuni administrative district and met with residents.
"I met our citizens in the Mushavan district of the Erebuni administrative district. We discussed the district's problems accumulated over the years (sewerage, transport, stray dogs, roads) and the solutions already underway or planned.
I thank the people of Mushav for the direct and direct contact. We will be consistent in the direction of timely and proper execution of all works," informed Avinyan.