Տրանսպորտային ցանցի հանգուցալուծումը ե՞րբ ենք տեսնում. Տիգրան Ավինյանը՝ տրանսպորտի վարչության պետին (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
Երևանի փոխքաղաքապետ Տիգրան Ավինյանն ավագանու նիստում Տրանսպորտի վարչության պետի ժամանակավոր պաշտոնակատար Հայկ Սարգսյանից հետաքրքրվեց, թե երբ է տեսնում ընդհանուր տրանսպորտային ցանցի խնդիրների հանգուցալուծումը։
«Ամենասուր դրվող հարցերն այս պահին կապված են տրանսպորտի հետ։ Ես ուզում եմ, որ մենք հնարավորինս բաց և թափանցիկ լինենք այս առումով։ Մարդկանց մոտ սպասելիքները հստակ են, այսինքն՝ չասենք մի բան, որը չենք անելու»։

When do we see the collapse of the public transport network? Avinyan to the head of the transport department (VIDEO)
At the meeting of the Council of Elders, Yerevan Deputy Mayor Tigran Avinyan asked the acting head of the Transport Department, Hayk Sargsyan, when does he see the solution to the problems of the public transport network?
"At the moment, the most pressing questions are related to transport. I want us to be as open and transparent as possible in this regard. People's expectations are clear: let's not say something that we won't do."