Տիգրան Ավինյանը հանդիպել է Խորենացի 6, 8 շենքերի բնակիչներին (ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ)
Երևանի քաղաքապետի տեղակալ Տիգրան Ավինյանը և Երևանի Կենտրոն վարչական շրջանի ղեկավար Սամվել Ղուկասյանը աշխատանքային այցի շրջանակում այսօր Խորենացի 6, 8 շենքերի բակում հանդիպեցին բնակիչներին, տեղում լսեցին նրանց կողմից բարձրաձայնված հարցերը:
Երևանի քաղաքապետարանից տեղեկացնում են, որ նույն հասցեում առկա այրված տանիքի խնդրի հետ կապված՝ Կենտրոն վարչական շրջանի ղեկավար Սամվել Ղուկասյանը փոխքաղաքապետ Տիգրան Ավինյանին վստահեցրեց, որ աշխատանքները հնարավորինս շուտ կկազմակերպվեն և հրդեհից վնասված հատվածում առաջիկայում կիրականացվեն տանիքի հիմնանորոգման աշխատանքներ:
«Մայրաքաղաքի կենտրոնի այս հատվածում առկա մյուս խնդիրները կպահվեն ուշադրության կենտրոնում, կուսումնասիրվեն և առաջիկայում քայլեր կձեռնարկվեն դրանց լուծում տալու համար»,-վստահեցրեցին շրջայցի մասնակիցները:

Tigran Avinyan met the residents of Khorenatsi 6 and 8 buildings (PHOTOS)
Deputy Mayor of Yerevan Tigran Avinyan and Head of Kentron Administrative District of Yerevan Samvel Ghukasyan met the residents in the yard of Khorenatsi 6 and 8 buildings today as part of their working visit. He listened to their questions on the spot.
Yerevan Municipality informs that regarding the problem of the burnt roof at the same address, the head of the Kentron administrative district, Samvel Ghukasyan, assured the deputy mayor Tigran Avinyan that the works will be organized as soon as possible and that the roof repair works will be carried out in the area damaged by the fire shortly.
"The other problems in this part of the center of the capital will be kept in the center of attention, will be studied, and steps will be taken to solve them shortly," assured the tour participants.