Տիգրան Ավինյանը ծանոթացել է Բաղրամյան պողոտան Կասյան փողոցին կապող էստակադայի նորոգման աշխատանքների ընթացքին (տեսանյութ)
Մարշալ Բաղրամյան պողոտան Կասյան փողոցին կապող էստակադան այս պահին փակ է երթևեկության համար: Տարածքում նորոգման աշխատանքներ են:
Այս մասին հայտնում են Երևանի քաղաքապետարանից։ Ծրագրի ընթացքը շինարարները Երևանի քաղաքապետի տեղակալ Տիգրան Ավինյանին են ներկայացնում՝ տեղեկացնելով, որ աշխատանքների մեկնարկի հրատապությունը՝ քաղաքացիների անվտանգությունն էր. փլուզման վտանգ կար:

Tigran Avinyan familiarized himself with the repair work of the overpass connecting Baghramyan Avenue to Kasyan Street (video)
The overpass connecting Marshal Baghramyan Avenue to Kasyan Street is currently closed to traffic. There are renovation works in the area.
The Yerevan Municipality reports that the builders presented the project's progress to the Deputy Mayor of Yerevan, Tigran Avinyan, informing them that the urgency of starting the works was the safety of the citizens. There was a risk of collapse.