Տիգրան Ավինյանն այսօրվանից մինչև շաբաթվա վերջ կայցելի Աջափնյակ վարչական շրջան` տեղում ծանոթանալու խնդիրներին
Երևանի փոխքաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը տեղեկացրել է. «Այսօրվանից սկսած մինչև շաբաթվա վերջ այցելելու եմ Աջափնյակ վարչական շրջան՝ բնակիչների հետ ծանոթանալու, նրանց կարիքները հասկանալու ու լուծումներ քննարկելու համար:
Շաբաթվա ընթացքում կկիսվեմ ձեզ հետ արդյունքներով՝ ամփոփելով շրջայցի ընթացքում հայտնաբերած հիմնական խնդիրները, ինչպես նաև առաջարկվող լուծումները»։

Tigran Avinyan will visit Ajapnyak administrative district from today until the end of the week to get acquainted with the problems on the spot
Yerevan Deputy Mayor Tigran Avinyan informed. "From today until the end of the week, I will visit Ajapnyak administrative district to get to know the residents, understand their needs and discuss solutions.
During the week, I will share the results with you, summarizing the main problems found during the tour and the proposed solutions.