Լրագրող Ալֆրեդո Պեդուլլան հայտնում է, որ «Նապոլիի» նախագահ Աուրելիո դե Լաուրենտիսը մտադիր է հանդիպել մարզչի հետ և քննարկել նրա ծրագրերը:
Թուրինյան ակումբը նույնպես հետաքրքրված է մարզչի վերադարձով և պատրաստվում է առաջարկ անել։
Նշվում է, որ Յուվենտուսը հարգանքով է վերաբերվում Իգոր Տուդորին, սակայն նման հնարավորության դեպքում բանակցություններ կվարի Կոնտեի հետ:
Թուրինցիները պատրաստ են «Նապոլիի» հետ քննարկել ինչպես Կոնտեի տեղափոխությունը, այնպես էլ Վիկտոր Օսիմխենի տրանսֆերը: Հարձակվողը «Յուվենտուսին» դասում է առաջնահերթությունների ցուցակի առաջին տեղում:
Նեապոլցիների ներկայիս մարզչի հեռանալու դեպքում կարող է գլխավորել Մասիմիլիանո Ալեգրին: Նա արդեն հայտնել Է դե Լաուրենտիսին, որ հասանելի է։

Antonio Conte could be Juventus manager
Journalist Alfredo Pedulla reports that Napoli president Aurelio De Laurentiis intends to meet with the coach and discuss his plans.
The Turin club is also interested in the coach's return and is preparing to make an offer.
It is noted that Juventus respects Igor Tudor but will hold talks with Conte if the opportunity arises.
The Turin club is ready to discuss Napoli Conte's and Victor Osimhen's transfers. The striker puts Juventus at the top of his priority list.
Massimiliano Allegri could take over as coach if the Neapolitans' current coach departs. He has already informed De Laurentiis that he is available.