Մելանյա Թրամփը չի տեղափոխվի Վաշինգտոն
ԱՄՆ նորընտիր նախագահի կինը՝ Մելանյա Թրամփը, Դոնալդ Թրամփի պաշտոնավարման երկրորդ ժամկետի ընթացքում չի տեղափոխվի Վաշինգտոն:
Ինսայդերների տվյալներով՝ նա իր ժամանակի մեծ մասը կանցկացնի Նյու Յորքում և Փալմ Բիչում: Նա կշարունակի կատարել առաջին տիկնոջ պարտականությունները, բայց կմնա Սպիտակ տնից հեռու՝ աջակցելու իր 18-ամյա որդուն՝ Բարոնին, որը սովորում է Նյու Յորքում:
Դոնալդ Թրամփի առաջին պաշտոնավարման ժամանակ նրա ընտանիքն արդեն կյանքի նման ձևաչափ կիրառել է. հանգստյան օրերն ու արձակուրդները Թրամփն անցկացրել է Ֆլորիդայի և Նյու Ջերսիի իր նստավայրերում:
Վերջին տարիներին Մելանյան կապեր է հաստատել Ֆլորիդայում և ունի ընկերների շրջանակ, ուստի, ամենայն հավանականությամբ, կշարունակի ժամանակ անցկացնել Փալմ Բիչում՝ կապ պահպանելով ընտանիքի և սիրելիների հետ:

Мелания Трамп не переедет в Вашингтон
Жена новоизбранного президента США Мелания Трамп не переедет в Вашингтон во время второго срока полномочий Дональда Трампа.
По словам инсайдеров, большую часть времени она будет проводить в Нью-Йорке и Палм-Бич. Она продолжит выполнять свои обязанности первой леди, но будет держаться подальше от Белого дома, чтобы поддержать своего 18-летнего сына Бэррона, который учится в Нью-Йорке.
Во время первого срока полномочий Дональда Трампа его семья уже применяла такой формат жизни. Трамп проводил выходные и каникулы в своих резиденциях во Флориде и Нью-Джерси.
В последние годы Мелания обзавелась связями во Флориде и обзавелась кругом друзей, поэтому, скорее всего, она продолжит проводить время в Палм-Бич, поддерживая связь с семьей и близкими.