3-4 օրից Թբիլիսին կդառնա անճանաչելի
3-4 օրից Թբիլիսին կդառնա անճանաչելի, ազատության և արդարության դեմ պայքարող քաղաք, Վրաստանի խորհրդարանի դիմաց՝ ընդդեմ ԱԺ ընտրությունների պաշտոնական արդյունքների տեղի տեղի ունեցած ցույցի ժամանակ հայտարարել է «Ուժեղ Վրաստան» կուսակցության առաջնորդ Մամուկա Խազարաձեն։
«Վաղը նոր թափով, ինչպես հայտարարվել է, ժամը 14:00-ին կհանդիպենք Սպորտի պալատում։ Երաշխավորում եմ, 3-4 օրից չեք ճանաչի Թբիլիսին, քանի որ այլ քաղաք է լինելու՝ ազատության և արդարության համար պայքարող»,- ասել է նա։
Խազարաձեի խոսքով՝ այս օրերին հանրահավաքի մասնակիցները կլինեն մայրաքաղաքի բոլոր թաղամասերում և գլխավոր մայրուղիներում։

Tbilisi will become unrecognizable in 3-4 days
In 3-4 days, Tbilisi will become an unrecognizable city fighting against freedom and justice, Mamuka Khazaradze, the leader of the "Strong Georgia" party, announced during the demonstration against the official results of the National Assembly elections in front of the Parliament of Georgia.
"Tomorrow, with a new momentum, as announced, we will meet at the Sports Palace at 2:00 p.m. I guarantee you won't recognize Tbilisi in 3-4 days because it will be a different city, fighting for freedom and justice," he said.
According to Khazaradze, during these days, the rally participants will be in all the capital districts and on the main highways.