Այս երկրին օդ ու ջրի պես նորմալ ընդդիմություն է պետք. Իոաննիսյան
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» կազմակերպության ղեկավար Դանիել Իոաննիսյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրում է․
«Ամբողջ (իրականում` միայն ֆեյսբուքային) հանրությունը քննարկում է երեք փսեվդո-քաղաքական փսեվդո-գործիչների գզվռտոցը:
Մեկը բախումների օրը վախեցավ դատվելուց ու երկրից փախավ, մյուսը ոտքի վրա ստեր հորինել ու գոռալուց էն կողմ առանձնապես բան չգիտի, երրորդն էլ, ընդհանրապես, կերպարի տնազ է՝ համառորեն փորձում է 2018-ի Նիկոլ Փաշինյանին կրկնօրինակի:
Այս երկրին օդ ու ջրի պես նորմալ ընդդիմություն է պետք: Քաղաքական նյուխով, քաղաքական մտքով, ժողովրդավարական խաղի կանոնների հարգանքով ու ինքնասիրահարվածության ցածր մակարդակով»:

This country needs normal opposition, such as air and water. Ioannisyan
Daniel Ioannisyan, head of the "Union of Informed Citizens" organization, writes on his Facebook page:
"The whole (actually, only Facebook) community discusses the antics of three pseudo-political pseudo-figures.
One was afraid of being judged on the day of the clashes and fled the country, the other didn't know anything beyond inventing lies on his feet and shouting, and the third, in general, is a figurehead, persistently trying to copy Nikol Pashinyan of 2018.
This country needs a normal opposition like air and water—with a political spirit, a political mind, respect for the rules of the democratic game, and a low level of narcissism."