«Բարսելոնան» ՉԼ-ի հաջորդ խաղը կանցկացնի «Կամպ Նոու»-ում
«Բարսելոնան» ՈՒԵՖԱ-ից ստացել է իր հաջորդ Չեմպիոնների լիգայի տնային խաղը Ֆրանկֆուրտի «Այնտրախտի» դեմ վերանորոգված «Կամպ Նոու» մարզադաշտում անցկացնելու թույլտվությունը։
Ավելի վաղ հայտարարվել էր, որ «բլաուգրանան» կվերադառնա իր տնային մարզադաշտ՝ Լա Լիգայի հաջորդ խաղը «Ատլետիկ Բիլբաոյի» դեմ անցկացնելու համար, իսկ այժմ կատալոնական ակումբը հայտարարել է, որ վերանորոգված մարզադաշտում կանցկացնի նաև եվրոպական մրցաշարիի հանդիպում։ Այս մասին հաղորդել է «Բարսելոնայի» պաշտոնական կայքում։
«Բարսելոնայի» և Ֆրանկֆուրտի «Այնտրախտի» միջև Չեմպիոնների լիգայի խաղը նախատեսված է երեքշաբթի՝ դեկտեմբերի 9-ին։

Barcelona has received UEFA permission to play its next Champions League home match against Eintracht Frankfurt at the renovated Camp Nou.
It was previously announced that the Blaugrana would return to their home stadium for their successive La Liga match against Athletic Bilbao, and now the Catalan club has announced that they will also host a European match at the renovated stadium. This was reported on the official Barcelona website.
The Champions League match between Barcelona and Eintracht Frankfurt is scheduled for Tuesday, December 9.