Կայացել է ՈՒԵՖԱ-ի տարեկան համաժողովը
Աթենքում կայացել է ՈՒԵՖԱ-ի ակումբների արտոնագրման և ֆինանսական կայունության տարեկան համաժողովը։ Միջոցառմանը մասնակցել են ՈւԵՖԱ-ի, ՖԻՖԱ-ի, այլ կոնֆեդերացիաների, շահառուների, ինչպես նաև ՈւԵՖԱ-ի անդամ ասոցիացիաների ներկայացուցիչներ` քննարկելու ակումբների արտոնագրման և ֆինանսական կայունության ոլորտում վերջին նորությունները, մարտահրավերները և լավագույն փորձը։
ՀՖՖ-ից համաժողովին մասնակցել են ՀՖՖ Գլխավոր քարտուղար, ՈւԵՖԱ-ի Ակումբների արտոնագրման կոմիտեի անդամ Արթուր Ազարյանը, ՀՖՖ ակումբների արտոնագրման բաժնի պետ Վահան Բերակչյանը, բաժնի պետի տեղակալ Նաիրա Աբրամյանը և բաժնի մասնագետ Նունե Սարգսյանը։
Համաժողովը արժեքավոր հարթակ էր փորձի փոխանակման և եվրոպացի գործընկերների հետ գործակցության խորացման համար։

The annual UEFA Club Licensing and Financial Stability Conference was held in Athens. Representatives from UEFA, FIFA, other confederations, stakeholders, as well as UEFA member associations, participated in the event to discuss the latest developments, challenges, and best practices in the field of club licensing and financial stability.
The FFA was represented by FFA General Secretary, UEFA Club Licensing Committee Member Artur Azaryan, FFA Head of Club Licensing Department Vahan Berakchyan, Deputy Head of Department Naira Abramyan, and Department Specialist Nune Sargsyan.
The conference was a valuable platform for exchanging experiences and deepening cooperation with European partners.