«Հանրապետականը» պատրաստ է ընդունել Պորտուգալիային և Իռլանդիային. ՀՖՖ (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
ՀՖՖ-ից հայտնում են , որ «Հանրապետական» մարզադաշտը պատրաստ է ընդունել Պորտուգալիայի և Իռլանդիայի հավաքակններին։ Հրապարակված ռեպորտաժում ներկայացվում է մարզադաշտի խոտածածկույթի վերականգնման գործընթացը, որը վնասվել էր հայտնի երգչուհի Ջենիֆեր Լոպեսի երևանյան համերգից հետո։
Նշենք, որ սեպտեմբերի 6-ին հավաքականը Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում կընդունի Պորտուգալիային։ Հանդիպման մեկնարկը՝ ժամը 20։00-ին (Երևանի ժամանակով)։
Սեպտեմբերի 9-ին ազգային ընտրանին կրկին Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում կընդունի Իռլանդիային։ Հանդիպման մեկնարկը՝ ժամը 20։00-ին (Երևանի ժամանակով)։

ФФА сообщает, что стадион «Республиканский» готов принять сборные Португалии и Ирландии. В опубликованном репортаже представлен процесс восстановления газонного покрытия стадиона, которое было повреждено после ереванского концерта известной певицы Дженнифер Лопес.
Отметим, что 6 сентября сборная на стадионе «Республиканский» имени Вазгена Саргсяна примет Португалию. Начало встречи — в 20:00 (по ереванскому времени).
9 сентября национальная сборная снова на стадионе «Республиканский» имени Вазгена Саргсяна примет Ирландию. Начало встречи — в 20:00 (по ереванскому времени).