«Միլանը» Հերնանդեսին փոխարինող է գտել
«Միլանը» ձախ պաշտպանի դիրքում փոխարինող է ընտրել Թեո Հերնանդեսին, ով ավելի վաղ տեղափոխվել էր «Ալ-Հիլալի»։
Ֆաբրիցիո Ռոմանոյի փոխանցմամբ՝ «ռոսոներիները» համաձայնության են եկել «Բրայթոնի» հետ անգլիական ակումբի ներկայացուցիչ Պերվիս Էստուպինյանի տրանսֆերի վերաբերյալ։
Տեղեկատվության համաձայն՝ «Միլանը» 27-ամյա էկվադորցի պաշտպանի համար կվճարի 17 միլիոն եվրո։ Բացի այդ, անգլիական թիմը կկարողանա ստանալ ևս երկու միլիոն եվրո բոնուսների տեսքով։
Էստուպինանը նախորդ մրցաշրջանում «Բրայթոնի» կազմում խաղացել է 36 խաղ բոլոր մրցաշարերում՝ խփելով մեկ գոլ և կատարելով մեկ գոլային փոխանցում։

Milan have found a replacement for Hernandez
Milan has named Theo Hernandez as their replacement at left-back, having previously joined Al-Hilal.
According to Fabrizio Romano, the Rossoneri have reached an agreement with Brighton for the transfer of Pervis Estupinan from the English club.
According to the report, Milan will pay €17 million for the 27-year-old Ecuadorian defender. Additionally, the English team will be eligible to receive an additional €2 million in bonuses.
Estupinan played 36 games for Brighton in all competitions last season, scoring one goal and providing one assist.