«Կքննարկենք, որոշում կկայացնենք». Անդրեասյանը՝ Ադրբեջանում հայ մարզիկների մասնակցության մասին (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
«Առաջիկայում կքննարկենք և որոշում կկայացնենք». ասել է ԿԳՄՍ նախարար Ժաննա Անդրեասյանն՝ անդրադառնալով Ադրբեջանի «ԱՊՀ խաղերին» հայ մարզիկներին մասնակցելու հրավերին․ «Դա կախված է տարբեր հանգամանքներից, այդ թվում՝ անվտանգության միջոցառումներից։ Որոշումները պետք է կայացվեն ամբողջական ինֆորմացիայի պարագայում»,- ասել է նա։

"We will discuss, we will make a decision." Andreasyan on the participation of Armenian athletes in Azerbaijan (VIDEO)
“We will discuss and make a decision shortly,” said Minister of Sports Zhanna Andreasyan, referring to the invitation of Armenian athletes to participate in the “CIS Games” in Azerbaijan. “It depends on various circumstances, including security measures. Decisions should be made with full information,” she said.