«Հաճելի է կրկին զգալ ազգային հավաքականի մթնոլորտը». Մբապե
Ֆրանսիայի հավաքականի հարձակվող Կիլիան Մբապեն կիսվել է թիմ վերադառնալու իր մտքերով։ Մբապեն նշել է, որ իր համար հաճելի է գտնվել «Les Bleus»-ի ճամբարում։
«Երջանիկ եմ, որ կրկին այստեղ եմ։ Ես շփվում եմ գրեթե բոլոր խաղացողների հետ, շատերի հետ մտերիմ ընկերներ ենք։ Հաճելի է նորից զգալ ազգային հավաքականի մթնոլորտը»,- ասել է նա։
Կիլիան Մբապեն խոսել է նաև Ուսման Դեմբելեի լավ մարզավիճակի մասին։
«Ես նրան միշտ լավ գործընկեր եմ համարել խաղադաշտում, հատկապես հիմա։ Նա կարևոր խաղացող է։ Եթե Ուսմանը խաղա այնպես, ինչպես ակումբում, ապա մենք հաղթելու շանսեր ունենք», - հավելել է «Ռեալի» հարձակվողը։

Нападающий сборной Франции Килиан Мбаппе поделился своими мыслями о возвращении в команду. Мбаппе отметил, что ему приятно находиться в лагере «Les Bleus».
«Я счастлив снова быть здесь. Я общаюсь почти со всеми игроками, с многими из них мы близкие друзья. Приятно вновь ощутить атмосферу национальной сборной», — сказал он.
Килиан Мбаппе также высказался о хорошей форме Усмана Дембеле.
«Я всегда считал его отличным партнером на поле, особенно сейчас. Он важный игрок. Если Усман будет играть так же, как в клубе, у нас будут шансы на победу», — добавил нападающий «Реала».