Չկա որևէ խոչընդոտ տոմսերի ձեռքբերման հարցում. ՀՖՖ
Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան հայտարարություն է տարածել, որտեղ նշել է, որ տոմսերի ձեռք բերման հարցում չկան խոչընդոտներ։
«Առջևում Հայաստանի ազգային հավաքականի հանդիպումներն են: Նոյեմբերի 14-ին մեր ընտրանին կհյուրընկալի Ֆարերյան կղզիների հավաքականին, իսկ նոյեմբերի 17-ին մրցակցի հարկի տակ կհանդիպի Լատվիայի թիմին:
Չկա ավելի կարևոր բան, քան ազգային հավաքականը: Ուստի կոչ ենք անում բոլոր երկրպագուներին գալ մարզադաշտ և, ինչպես միշտ, աջակցել Հայաստանի ազգային հավաքականին Ֆարերյան կղզիների ընտրանու դեմ տնային խաղում:
Ինչ վերաբերում է երկրպագուական շարժումների՝ տոմսերի վերաբերյալ հայտարարությանը, ապա պետք է նշել, որ Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի կողմից նրանց հանդեպ չկա որևէ խոչընդոտ տոմսերի ձեռքբերման հարցում: Նրանց համար նախատեսված տոմսերը, ինչպես միշտ, ամրագրված են տոմսերի վաճառքի օնլայն հարթակում և հասանելի կլինեն այսօր՝ սկսած 15:00-ից:
Կոչ ենք անում բոլոր կողմերին զերծ մնալ այս թեմայի շուրջ ցանկացած տեսակի շահարկումներից»,- ասվում է ՀՖՖ-ը տարածած հայտարարության մեջ։
Հիշեցնենք, որ ֆան շարժումները՝ Red Eagles-ը և FAF-ը հայտարարել էին, որ իրենց մշտական տեղակայման հատվածի տոմսերը հասանելի չեն վաճառքի համար։

There is no obstacle in purchasing tickets. FFA
The Football Federation of Armenia issued a statement stating that there were no ticket purchase obstacles.
"Ahead are the matches of the national team of Armenia. On November 14, our national team will host the team of the Faroe Islands, and on November 17, it will meet the team of Latvia under the opponent's roof.
There is nothing more important than the national team. Therefore, we call on all fans to come to the stadium and, as usual, support the Armenian national team in their home game against the Faroe Islands national team.
As for the fan movement's statement regarding tickets, it should be noted that they need help getting tickets from the Football Federation of Armenia. As always, tickets for them are booked on the online ticketing platform and will be available today starting at 3:00 p.m.
The FFA issued a statement stating, " We call on all parties to refrain from any kind of speculation on this topic. "
It should be recalled that the fan movements Red Eagles and FAF announced that their permanent section tickets are not available for sale.