«Նոան» այսօր Լոնդոնում կմրցի «Չելսիի» հետ
Կոնֆերենցիաների լիգայի 3-րդ տուրում Հայաստանի փոխչեմպիոն «Նոան» այսօր «Սթեմֆորդ Բրիջ» մարզադաշտում հյուրընկալվելիս կմրցի Լոնդոնի «Չելսիի» դեմ։
Սա պատմական իրադարձություն է հայկական ֆուտբոլի համար, քանի որ ակումբները երբեք նման մակարդակի ակումբի դեմ եվրոպական մրցաշարերում չեն մրցել։ Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան հաջողություն է մաղթել հայկական ակումբին այս կարևորագույն խաղում:
Նշենք, որ հանդիպումը կմեկնարկի Երևանի ժամանակով 00:00-ից սկսած։
Հիշեցնենք, որ Կոնֆերենցիաների լիգայում «Նոան» առաջին խաղում հաղթել է «Մլադա Բոլեսլավին», իսկ երկրորդ խաղում նվազագույն հաշվով պարտվել ավստրիական «Ռապիդին»։

"Noah" will compete with "Chelsea" in London today
In the third round of the Conference League, Armenia's vice-champion Noah will compete against London's Chelsea today at the Stamford Bridge stadium.
This is a historic event for Armenian football because the clubs have never competed against a club of such a level in European tournaments. The Football Federation of Armenia wished the club success in this crucial match.
Note that the match will start at 00:00 Yerevan time.
It should be noted that in the Conference League, "Noah" beat "Mlada Boleslav" in the first game and lost to the Austrian "Rapid" by a narrow margin in the second game.