«Մեր ներուժը շատ ավելի բարձր է». Հանս-Դիտեր Ֆլիկ
«Մենք հասանք անհրաժեշտ արդյունքի և վաստակեցինք երեք միավոր։ Կարծում ենք՝ հանդիպումը հիանալի ստացվեց։ Առաջին գոլից հետո 10-15 րոպե փոքր խնդիրներ ունեցանք, բայց հաճելի է տեսնել, որ ի վերջո թիմը վերականգնվեց: Մենք երիտասարդ թիմ ունենք, և կարևոր է տեսնել նման բաներ։
Մեր ներուժը շատ ավելի բարձր է։ Մենք փորձում ենք նման բան անել յուրաքանչյուր խաղում, բարելավել մեր խաղը․ սա է մեր նպատակը։
Դա անհավանական է: «Բավարիան» հրաշալի թիմ է՝ ֆանտաստիկ ֆուտբոլիստներով։ Սա հիանալի ձեռքբերում է։ Դա վստահություն է ներշնչում շաբաթ օրը կայանալիք խաղից առաջ», - ասել է «Բարսելոնայի» գլխավոր մարզիչը։

"Our potential is much higher." Hans-Dieter Flick
Hans-Dieter Flick was impressed with Barcelona's 4:1 win over Bayern Munich."We achieved the necessary result and earned three points. The meeting turned out great. After the first goal, we had a little trouble for 10-15 minutes, but it's nice that the team recovered in the end. We have a young team, and it is important to see such things.
Our potential is much higher. We try to improve our game every game. This is our goal.
It's unbelievable. "Bayern" is a beautiful team with fantastic players. This is an outstanding achievement. It inspires confidence before Saturday's game," said the head coach of "Barcelona."