«Ռեալը» Ալեքսանդր-Առնոլդին ձմռանը առաջարկ կանի
Մադրիդյան ակումբը հետաքրքրված է անգլիացի պաշտպանի տրանսֆերով: Նրա պայմանագիրը «Լիվերպուլի» հետ ավարտվում է այս մրցաշրջանի վերջում:
Ըստ Marca-ի՝ Տրենտի դեպքում «Ռեալը» մտադիր է հետևել նույն ռազմավարությանը, ինչ «Բավարիայից» Ալֆոնսո Դևիսի դեպքում էր. սպասել հունվարին, որպեսզի բանակցություններ սկսի ֆուտբոլիստի հետ՝ չխախտելով ոչ մի կանոն, և առաջարկ անի:
Նշվում է, որ ինքը՝ Ալեքսանդր-Առնոլդը, նույնպես չի ցանկանում որոշում կայացնել պայմանագրի հնարավոր երկարաձգման մասին մինչև նոր տարի: Այս հարցում կարևոր դեր կխաղան «Լիվերպուլի» գրացած արդյունքները։

"Real" will make an offer to Alexander-Arnold in the winter
The Madrid club is interested in transferring the English defender. His contract with Liverpool expires at the end of this season.
According to Marca, in the case of Trent, "Real" intends to follow the same strategy as in the case of Alphonso Davis from "Bavaria." They will wait until January to start negotiations with the player without breaking any rules and make an offer.
Alexander-Arnold is also said to want to decide on a possible contract extension for the new year. Liverpool's results will play an essential role in this matter.