«Ես փորձում եմ նույնքան հետաքրքիր լինել, որքան նա». Պալմեր
«Չելսիի» կիսապաշտպան Քոուլ Պալմերը կարծիք է հայտնել այն մասին, թե լոնդոնցիների լեգենդներից ում հետ կցանկանար խաղալ:
«Եթե ես կարողանայի խաղալ «Չելսիի» «իկոնաներից» մեկի հետ, դա, անշուշտ, կլիներ Էդեն Ազարը։ Մեր խաղը տարբեր է, բայց ես փորձում եմ նույնքան հետաքրքիր լինել, որքան Ազարը», - ասել է Պալմերը։
Հիշեցնենք, որ 2023 թվականին Ազարը հայտարարել էր կարիերան ավարտելու մասին։ Բելգիացի ֆուտբոլիստը «Չելսիում» հանդես է եկել 2012-2019 թվականներին: Լոնդոնյան ակումբի կազմում Ազարը 2015 և 2017 թվականներին երկու անգամ դարձել է Անգլիայի չեմպիոն, 2013 և 2019 թվականներին եղել է Եվրոպայի լիգայի հաղթող, 2018 թվականին՝ մեկ անգամ Անգլիայի գավաթակիր:

"Chelsea" midfielder Cole Palmer expressed his opinion about which London legends he would like to play with.
"If I could play with one of the "icons" of "Chelsea," it would certainly be Eden Hazard. Our game is different, but I try to be as interesting as Hazard," said Palmer.
It's noteworthy that Hazard announced his retirement in 2023. The Belgian footballer played for Chelsea from 2012 to 2019. As part of the London club, Hazard became the champion of England twice in 2015 and 2017, won the Europa League in 2013 and 2019, and won the FA Cup once in 2018.