«Չելսին» ցանկանում է ֆուտբոլիստների վաճառքից 200 մլն ֆունտ վաստակել
«Չելսին» ցանկանում է վաճառել մի շարք ֆուտբոլիստների մինչև Եվրոպայում տրանսֆերային պատուհանի փակվելը. հաղորդում Է Daily Mail-ը:
Աղբյուրի տեղեկություններով՝ լոնդոնցիները մտադիր են տրանսֆերներից մոտ 200 մլն ֆունտ ստանալ։
Հաղորդվում է, որ ակումբից կարող են հեռանալ Ռոմելու Լուկակուն, Տրևո Չալոբան, Արմանդո Բրոյան, Կոնոր Գալահերը, Կարնի Չուկվուեմեկան, Բեն Չիլուելը, Ռահիմ Ստերլինգը (Ժոաու Ֆելիշի տրանսֆերի դեպքում), Նոնի Մադուեկեն, Դավիդ Ֆոֆանան, Բաշիր Համֆրիսը և Չեզարե Կազադեյը: Հիշեցնենք, որ ավելի վաղ հաղորդվում էր, որ Կոնոր Գալահրը մոտ է Մադրիդի «Ատլետիկո» տեղափոխությանը:
Օգոստոսի 18-ին «Չելսին» իր առաջին հանդիպումը կանցկացնի Անգլիայի Պրեմիեր լիգայի նոր մրցաշրջանում: Նրա մրցակիցը կլինի գործող չեմպիոն «Մանչեսթեր Սիթին»։

"Chelsea" wants to earn 200 million pounds from the sale of players
Daily Mail reports that "Chelsea" wants to sell several players before the European transfer window closes.
According to the source, the Londoners intend to receive about 200 million pounds from transfers.
Romelu Lukaku, Trevoh Chalobah, Armando Broja, Conor Gallagher, Carney Chukwuemeka, Ben Chilwell, Raheem Sterling (in the case of Joao Felix's transfer), Noni Madueke, David Fofana, Bashir Humphreys, and Cesare Casadei are all reportedly set to leave the club. It should be noted that it was reported that Conor Gallagher is close to moving to Atletico Madrid.
On August 18, Chelsea will play its first match in the new English Premier League season. Its opponent will be the current champion, Manchester City.