«Բարսելոնան» սկսել է այլընտրանքներ փնտրել Նիկո Ուիլյամսին
Ավելի վաղ «Ատլետիկի» վինգերը վերցրել էր 2024/25 մրցաշրջանի 10 համարը և հայտարարել Բիլբաոյի ակումբի հետ «պատմության մեջ մտնելու» մտադրության մասին: Ուիլյամսը դեռ չի պատասխանել «Բարսելոնայի» առաջարկին:
Ինչպես հաղորդում է Mundo Deportivo- ն, ակումբը սկսել է նման գնով ուժեղացման այլընտրանքային տարբերակներ փնտրել: Հիշեցնենք, որ Ուիլյամսի տրանսֆերը «Բարսելոնային» կարժենար 62 միլիոն եվրո (58 միլիոն հրաժարագին և ևս 4 միլիոն՝ հաշվի առնելով հարկերի վճարումը):
Թեկնածուների թվում հիշատակվում են, մասնավորապես, Լուիս Դիասը «Լիվերպուլից», Կինգսլի Կոմանը «Բավարիայից» և Ռաֆայել Լեաուն «Միլանից»:

"Barcelona" has started looking for alternatives to Nico Williams
The "Atletico" winger took the number 10 for the 2024/25 season and announced his intention to "go down in history" with the Bilbao club. Williams still needs to respond to Barcelona's offer.
As Mundo Deportivo reported, the club has started looking for alternative options to strengthen at such a price. Remember that the transfer of Williams would cost Barcelona 62 million euros (58 million for the resignation and another 4 million after considering the payment of taxes).
The candidates include Luis Diaz of Liverpool, Kingsley Coman of Bayern Munich, and Rafael Leao of AC Milan.