«Լիվերպուլը» չի ցանկանում Էնդոյին վաճառել
Ինչպես տեղեկացնում է The Athletic-ը, ֆրանսիական ակումբը պատրաստ էր կիսապաշտպանի համար վճարել 14 մլն եվրո, սակայն «Լիվերպուլը» մերժել է: Այս պահին հայտնի չէ, թե արդյոք «Մարսելը» կատարելագործված առաջարկ կանի:
Նշվում է, որ Էնդոն հետաքրքիր է նաև Բունդեսլիգայի մի շարք ակումբների համար: «Լիվերպուլը» հետաքրքրված չէ կիսապաշտպանի վաճառքով, քանի որ հնարավոր փոխարինող ֆուտբոլիստին դեռ չի գտել:
Էնդոն «Լիվերպուլ» է տեղափոխվել «Շտուտգարտից» նախորդ տարվա ամռանը և ԱՊԼ-ի անցած մրցաշրջանում անցկացրել է 29 հանդիպում:

"Liverpool" does not want to sell Endo
As reported by The Athletic, the French club was ready to pay 14 million euros for the midfielder, but "Liverpool" refused. At the moment, it is not known whether "Marseille" will make an improved offer.
It is said that Endo is also attractive to several Bundesliga clubs. "Liverpool" is not interested in selling the midfielder because he has not yet found a possible replacement player.
Endo "Liverpool" moved from "Stuttgart" in the summer of last year and played 29 matches in the previous EPL season.