ՊՍԺ-ն ցանկանում է գնել Ջեյդոն Սանչոյին
Ֆրանսիական «ՊՍԺ»-ն պայմանագիր է առաջարկել «Մանչեսթեր Յունայթեդի» կիսապաշտպան Ջեյդոն Սանչոյին, հաղորդում է Footmercato-ն:
Աղբյուրի տեղեկություններով՝ ֆուտբոլիստի և ակումբի դիրքորոշումները պայմանագրի պայմանների վերաբերյալ շատ մոտ են։ Անգլիացին շատ հետաքրքրված է փարիզեցիների ներկայացրած նախագծով։ Նշվում է, որ դեռևս պարզ չէ, թե արդյոք «Մանչեսթեր Յունայթեդը» կցանկանա բաց թողնել իր ֆուտբոլիստին և ինչ գնով:
Նախորդ մրցաշրջանում Սանչոն բոլոր մրցաշարերում 24 հանդիպման է մասնակցել մանկունիանցիների և Դորտմունդի «Բորուսիայի» կազմում, որոնցում դարձել է 3 գոլի և 3 գոլային փոխանցման հեղինակ:

PSG want to sign Jadon Sancho
Foot Mercato reports that French "PSG" has offered a contract to Manchester United midfielder Jadon Sancho.
According to the source, the football player and club positions regarding the contract terms are very close. The Englishman is very interested in the project presented by the Parisians. It is said that it is unclear whether "Manchester United" will want to let their player go and at what price.
In the previous season, Sancho played 24 matches in all competitions for Mancunians and Borussia Dortmund, scoring three goals and providing three assists.