«Նապոլին» բանակցում է միանգամից երկու կենտրոնական պաշտպան ձեռք բերելու շուրջ
Իտալական «Նապոլին» մոտ է երկու կենտրոնական պաշտպան ձեռք բերելուն: Այս մասին հայտնում է լրագրող և ինսայդեր Ֆաբրիցիո Ռոմանոն իր X սոցիալական ցանցի իր էջում։
Աղբյուրի տեղեկություններով՝ նեապոլցիները ստացել են Մադրիդի «Ռեալի» համաձայնությունը իսպանացի պաշտպան Ռաֆա Մարինի տեղափոխության վերաբերյալ, որը նախորդ մրցաշրջանում ներկայացրել է «Ալավեսը»: Հաղորդվում է, որ կողմերի միջև կնքված համաձայնագիրը նախատեսում է հետգնման տարբերակ: Տրանսֆերի պայմանները համաձայնեցված են, իսպանացին բուժզննում կանցնի մինչև իր նոր թիմի նախամրցաշրջանային նախապատրաստությունը: Մադրիդյան ակումբը ֆուտբոլիստի համար կստանա 10 մլն եվրո։
Նշվում է նաև, որ «Նապոլին» «Տորինոյի» հետ համաձայնության է եկել Իտալիայի հավաքականի պաշտպան Ալեսանդրո Բուոնջորնոյին ձեռք բերելու հարցում, սակայն ֆուտբոլիստի հետ դեռևս ամեն ինչ համաձայնեցված չէ:

"Napoli" is negotiating to acquire two central defenders at once
Journalist and insider Fabrizio Romano wrote on his X social network page that Italian "Napoli" is close to signing two central defenders.
According to the source, the Neapolitans have received Real Madrid's agreement regarding the transfer of Spanish defender Rafa Marin, who was presented by Alaves last season. The agreement between the parties reportedly includes a buyback option. Transfer terms have been agreed upon, with the Spaniard undergoing medical care before his new team's pre-season training. The Madrid club will receive 10 million euros for the player.
It is also noted that "Napoli" has agreed with "Torino" regarding acquiring the Italian national team's defender, Alessandro Buongiorno. However, the player still does not agree with everything.