Ֆատին կարող է ներառվել Ֆրիպոնգի «Բարսելոնա» տրանսֆերի մեջ
Ավելի վաղ հայտնի էր դարձել, որ «Բարսելոնան» ցանկանում է ձեռք բերել լևերկուզենցիների պաշտպան Ջերեմի Ֆրիմպոնգին:
Diario Sport-ը նշում է, որ գերմանական ակումբը դեմ չի լինի, որ գործարքում այլ ֆուտբոլիստ ընդգրկվի, և այս համատեքստում պետք է ուշադրություն դարձնել այն հանգամանքին, որ օրեր առաջ «բլաուգրանայից» խնդրել է տեղեկություն տրամադրել Ֆատիի վերաբերյալ:
Նշվում է, որ «Բայերն» առաջարկել է վինգերին վարձակալել կամ վաճառել մատչելի գնով: Խոսքը 10-15 միլիոն եվրոյի մասին էր։
«Բարսելոնայում» կարծում են, որ Ֆատին չի համաձայնի հեռանալ, քանի որ ցանկանում է մարզիչ Հանսի Ֆլիկի գլխավորությամբ մասնակցել մինչմրցաշրջանային պատրաստությանը նոր գլխավոր:

Fati could be included in Frimpong's transfer to Barcelona
Earlier, it became known that "Barcelona" wanted to acquire Leverkusen's defender, Jeremie Frimpong.
Diario Sport states that the German club would not oppose including another player in the deal. In this context, it should be noted that the Blaugrana asked for information on Fati a few days ago.
It is said that "Bayer" offered to rent or sell the winger at an affordable price, about 10-15 million euros.
"Barcelona" believes that Fati will not agree to leave because he wants to participate in pre-season training under coach Hans Flick's leadership.