Լապորտան բղավել է, ափսեներ շպրտել. «Բարսայում» կրքերը թեժ են
«Բարսելոնայի» նախագահ Ժոան Լապորտան զայրացել է Իսպանիայի առաջնության 24-րդ տուրում «Գրանադայի» հետ խաղի (3:3) արդյունքից․ հայտնում է Barça Universal-ը:
Աղբյուրի տվյալներով՝ Լապորտային տեսել են բղավելիս, որը այդ ընթացքում նախագահական օթյակից դուրս է շպրտել խմորեղենի ափսեները։
Նշենք, որ այս պահին «Բարսելոնան» զբաղեցնում է Իսպանիայի առաջնության մրցաշարային աղյուսակի երրորդ հորիզոնականը՝ իր ակտիվում ունենալով 51 միավոր: Առաջատար «Ռեալից» թիմը հետ է մնում 10 միավորով:
Իսպանիայի առաջնության հաջորդ տուրում «Բարսելոնան» կմրցի «Սելտայի» հետ: Հանդիպումը կկայանա փետրվարի 17-ին:

Laporta shouted and threw plates. Passions run high at Barca
Barça Universal reports that the president of "Barcelona," Joan Laporta, was angry with the result of the game (3:3) with "Granada" in the 24th round of the Spanish championship.
According to the source, Laporta was seen shouting and throwing the plates of pastries out of the presidential lodge.
It should be noted that at the moment, "Barcelona" occupies third place in the Spanish league standings, with 51 points. The team lags behind the leader "Real" by 10 points.
"Barcelona" will compete with "Celta" in the next round of the Spanish championship. The meeting will take place on February 17.