«Լիվերպուլում» Կլոպից հետո կարող են հրավիրել «Ժիրոնայի» գլխավոր մարզչին
«Լիվերպուլը» նոր գլխավոր մարզչի փնտրտուքների մեջ է այն բանից հետո, երբ գերմանացի մասնագետ Յուրգեն Կլոպը հայտարարել է մրցաշրջանի ավարտից հետո ակումբից հեռանալու մասին:
Ինչպես հաղորդում է Todofichajes-ը, անգլիական ակումբի հետաքրքրությունների շրջանակում է հայտնվել «Ժիրոնայի» գլխավոր մարզիչ Միչելը: Նրա գլխավորությամբ «Ժիրոնան» հաջող է հանդես գալիս իսպանական Պրիմերայի ընթացիկ մրցաշրջանում և նույնիսկ պայքարում է չեմպիոնական տիտղոսի համար:
Հիշեցնենք, որ հունվարի 26-ին Յուրգեն Կլոպը հայտարարել էր, որ այս մրցաշրջանի ավարտից հետո կհեռանա «Լիվերպուլից»: Գերմանացի մասնագետը հասկացրել է, որ թիմում մարզչական աշխատանքի համար այլևս էներգիա չի մնացել:

"Girona" head coach may be invited to "Liverpool" after Klopp
Liverpool are looking for a new head coach after German specialist Jurgen Klopp announced his departure from the club at the end of the season.
As reported by Todofichajes, the head coach of "Girona," Michel appeared in the circle of interests of the English club. Under his leadership, "Girona" is performing successfully in the current season of the Spanish Primera and is even fighting for the championship title.
It should be noted that on January 26, Jurgen Klopp announced that he would leave "Liverpool" after the end of this season. The German specialist clarified that the team had no more energy left for coaching.