ՖԻՖԱ-ի նախագահը շնորհավորել է Արմեն Մելիքբեկյանին
Դեկտեմբերի 23-ին կայացան ՀՖՖ նախագահի ընտրությունները, որոնցում ՀՖՖ գործող նախագահ Արմեն Մելիքբեկյանը վերընտրվեց ՀՖՖ նախագահի պաշտոնում:
Այդ կապակցությամբ ՖԻՖԱ-ի նախագահ Ջիանի Ինֆանտինոն Արմեն Մելիքբեկյանին է հղել շնորհավորական ուղերձ, որում, մասնավորապես, ասվում է.
«Հարգելի՛ նախագահ,
Ընդունեք իմ ջերմ ողջույններն ու շնորհավորանքի անկեղծ խոսքերը ՀՖՖ նախագահի պաշտոնում Ձեր վերընտրվելու կապակցությամբ։
Օգտվելով առիթից՝ ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել Ձեր գործադրած բոլոր ջանքերի և աշխատանքի, Հայաստանում մեր մարզաձևի զարգացման ու նրա արժեքների տարածման գործում կարևոր ներդրման համար։
Ձեզ և Ձեր թիմին ուղարկում եմ իմ լավագույն մաղթանքները վերընտրման կապակցությամբ՝ ցանկանալով միայն հաջողություն գալիք մարտահրավերներում։ Հարգելի՛ նախագահ, անհամբերությամբ սպասում եմ մեր համատեղ աշխատանքի շարունակությանը՝ հանուն գալիք տարիներին Հայաստանում ֆուտբոլի զարգացման և ծաղկման»։

The President of FIFA congratulated Armen Melikbekyan
On December 23, FFA president elections were held, in which FFA president Armen Melikbekyan was re-elected as FFA president.
In this regard, FIFA President Gianni Infantino sent a congratulatory message to Armen Melikbekyan, in which, in particular, it is said:
"Dear President,
Please accept my warm greetings and sincere congratulations on your re-election to the post of FFA president.
I would like to thank you for all your efforts and work and for your essential contribution to the development of our sport in Armenia and the spread of its values.
I send you and your team my best wishes for re-election, wishing only success in the challenges ahead. Dear President, I look forward to continuing our joint work for the sake of the development and flourishing of football in Armenia in the coming years."