Իտալիայի հավաքականի և «Յուվենտուսի» նախկին պաշտպան Լեոնարդո Բոնուչին, ով այժմ հանդես է գալիս Բեռլինի «Ունիոնում», կարող է դառնալ «Ջենոայի» խաղացող: Այս մասին հայտնում է լրագրող Նիկոլո Սկիրան:
Աղբյուրի տեղեկություններով՝ չնայած «Ֆեներբախչեի» առաջարկին, 36-ամյա պաշտպանին հետաքրքրում է Ա Սերիան ներկայացնող ակումբ վերադառնալու տարբերակը: Բոնուչին չի կորցնում Իտալիայի հավաքականի՝ Եվրո-2024-ի հայտացուցակում հայտնվելու հույսերը:
Նշվում է, որ փորձառու կենտրոնական պաշտպանի հետ պայմանագրի կնքմանը հավակնում է «Ջենոան»: Իտալական ակումբի ղեկավարները ֆուտբոլիստի վերաբերյալ տրանսֆերային տեղեկատվություն են խնդրել «Ունիոնից»:
Հիշեցնենք, որ Բոնուչին «Ունիոն» է տեղափոխվել «Յուվենտուսից» անցած ամռանը՝ ազատ գործակալի կարգավիճակով:

Bonucci does not lose hope of returning to the Italian national team
Journalist Nicolo Skira reports that Leonardo Bonucci, the former defender of the Italian national team and "Juventus," who now plays for "Union" Berlin, can become a player of "Genoa."
According to the source, despite Fenerbahce's offer, the 36-year-old defender is interested in returning to the club to represent Serie A. Bonucci, who hopes to appear on the list of the Italian national team for Euro 2024,.
It is noted that "Genoa" claims to have signed the contract with the experienced central defender. The leaders of the Italian club requested transfer information about the player from "Union."