Սաուդները Սալահին համար կառաջարկեն 200 մլն եվրո
«Լիվերպուլը» մտադիր չէ բաց թողնել Մոհամեդ Սալահին: Ավելի վաղ հայտնի էր դարձել, որ «Լիվերպուլի» հարձակվողին ձեռք բերելու հարցում հետաքրքրված է «Ալ Իթթիհադը»: Սաուդյան ակումբը պատրաստ է վճարել 150 մլն եվրո:
Հաղորդվում էր նաև, որ եգիպտացի ֆուտբոլիստի տրանսֆերն արդեն համաձայնեցված է: CBS Sports-ի լրագրող Բեն Ջեյկոբսի տեղեկացմամբ՝ դա չի համապատասխանում իրականությանը. պաշտոնական առաջարկ դեռ չի եղել, իսկ «Լիվերպուլը» դեռ մտադիր չէ վաճառել ֆուտբոլիստին:
Նշվում է, որ սաուդցիները նախկինի պես պլանավորում են ձևակերպել գործարքը և կարող են բարելավել առաջարկը մինչև 200 մլն եվրո:

The Saudis will offer 200 million euros for Salah
"Liverpool" does not intend to let go of Mohamed Salah. Earlier, it became known that "Al Ittihad" was interested in acquiring the forward of "Liverpool." The Saudi club is ready to pay 150 million euros.
It was also reported that the transfer of the Egyptian footballer has already been agreed. According to CBS Sports reporter Ben Jacobs, this is not true. There has not been an official offer yet, and "Liverpool" does not intend to sell the player yet.
It is said that the Saudis are still planning to formalize the deal and can improve the offer to 200 million euros.