«Ես լավ մարզավիճակում եմ և ցանկանում եմ վերադառնալ խաղադաշտ». Պոգբա
Թուրինի «Յուվենտուսի» կիսապաշտպան Պոլ Պոգբան հայտարարել է, որ պատրաստվում է վնասվածքից հետո մոտ ժամանակներս վերադառնալ խաղադաշտ։ Ֆուտբոլիստը ընդգծել է, որ առաջվա պես ունի հաղթանակների քաղց:
«Իսկակա՞ն Պոգբան։ Կլինի րոպե առ րոպե: Ես լավ մարզավիճակում եմ և ցանկանում եմ վերադառնալ դաշտ։ Ի՞նչ կարող է ակնկալել «Յուվենտուսը» խաղադաշտում Պոլից: Ես քաղց ունեմ այստեղ, ինչպես առաջին օրերին: Ես փափագում եմ աշխատել, խաղալ և հաղթել: Ես դեռ պետք է խաղամ և խաղամ, ես ընդամենը 30 տարեկան եմ: Ցանկանում եմ տիտղոսներ նվիրել երկրպագուներին, ցանկանում եմ, որ նրանք ցանկանան գալ մարզադաշտ», - Պոգբայի խոսքը մեջբերել է DAZN-ը։
Նշենք, որ 30-ամյա Պոգբան ընթացիկ մրցաշրջանում Իտալիայի առաջնությունում արդեն հասցրել է խաղալ «Յուվենտուսի» կազմում՝ խաղադաշտում անցկացնելով 24 րոպե:

"I am in good shape and I want to return to the field." Pogba
Turin "Juventus" midfielder Paul Pogba announced that he would return to the field after his injury. The player emphasized that he has the same hunger for victories as before.
"Pogba for real? It will be minute by minute. I am in good shape and I want to return to the field. What can Juventus expect from Paul on the pitch? I'm as hungry here as I was in the early days. I long to work, play and win. I still have to play and play, I'm only 30 years old. I want to present titles to the fans, I want them to want to come to the stadium," DAZN quoted Pogba as saying.
It should be noted that 30-year-old Pogba has already managed to play for "Juventus" in the Italian championship this season, spending 24 minutes on the field.