Զախարյանը կարող է մասնակցել «Ռեալ Սոսիեդադի» առաջիկա հանդիպմանը
Մոսկվայի «Դինամոյի» կիսապաշտպան Արսեն Զախարյանը, ով մոտ է «Ռեալ Սոսյեդադ» տեղափոխությունն ավարտին հասցնելուն, իսպանական ակումբում նորամուտը կարող է նշել արդեն այս հանգստյան օրերին: Այս մասին հայտնում է Marca-ն։
Աղբյուրի տեղեկություններով, քանի որ Զախարյանն ընթացիկ մրցաշրջանում արդեն հասցրել է մի քանի հանդիպում անցկացնել «Դինամոյի» կազմում, նա կարող է խաղադաշտ դուրս գալ «Ռեալ Սոսյեդադի» կազմում առաջիկա խաղին, եթե մարզչական շտաբը դա նպատակահարմար համարի կիսապաշտպանի մի քանի մարզումներից հետո:
Ավելի վաղ «Чемпионат»-ը հայտնել էր, որ այսօր՝ օգոստոսի 15-ին, Զախարյանը բուժզննում կանցնի «Ռեալ Սոսյեդադ» տեղափոխությունը ձևակերպելու համար: Կիսապաշտպանն արդեն Իսպանիայում է։

Zakharyan can participate in the upcoming match for "Real Sociedad."
Marca reports that Moscow Dynamo midfielder Arsen Zakharyan, close to completing his transfer to Real Sociedad, can debut in the Spanish club this weekend.
According to the source, since Zakharyan has already played several matches for "Dynamo" in the current season, he can play in the upcoming game for "Real Sociedad" if the coaching staff deems it appropriate after several training sessions with the midfielder.
Earlier, "Чемпионат" reported that today, August 15, Zakharyan will undergo a medical examination to formalize the transfer to "Real Sociedad." The midfielder is already in Spain.