«Բավարիան» և «Տոտենհեմը» համաձայնության են հասել. Քեյնը պետք է որոշում կայացնի
Մյունխենի «Բավարիան» համաձայնության է հասել «Տոտենհեմի» հետ հարձակվող Հարի Քեյնի տրանսֆերի հարցում. հաղորդում է «The Athletic» -ը:
Ըստ պարբերականի, որը հղում է անում Գերմանիայի սեփական աղբյուրներին, «Բավարիայի»՝ ավելի քան 100 մլն եվրոյի առաջարկն ընդունվել է «Տոտենհեմի» կողմից: Այժմ ամեն ինչ կախված է հենց Քեյնից․ մոտ ժամանակներս 30-ամյա հարձակվողը պետք է որոշում կայացնի։
Հիշեցնենք, որ ավելի վաղ հաղորդվում էր, որ «Բավարիան» պատրաստվում է Քեյնին ձեռք բերելու հերթական առաջարկին: 30-ամյա հարձակվողի շուկայական արժեքը կազմում է 90 մլն եվրո: Հարիի պայմանագիրն անգլիական ակումբի հետ ավարտվում է 2024 թվականի հունիսի 30-ին:

"Bavaria" and "Tottenham" have reached an agreement. Kane has a decision to make
"Bayern Munich" reached an agreement with "Tottenham" regarding the transfer of forward Harry Kane. Reports "The Athletic."
According to the newspaper, which refers to Germany's sources, "Bavaria's" offer of more than 100 million euros was accepted by "Tottenham." Now everything depends on Kane. The 30-year-old attacker will have to make a decision soon.
It should be noted that it was reported that "Bavaria" is preparing another offer to acquire Kane. The market value of the 30-year-old striker is 90 million euros. Harry's contract with the English club expires on June 30, 2024.