«Մանչեսթեր Յունայթեդը» Էրիկ տեն Հաագի խնդրանքով հանգստի սենյակ կպատրաստի խաղացողների համար
«Օլդ Թրաֆորդում» սենյակը կբացվի «Մանչեսթեր Յունայթեդի»՝ Պրեմիեր լիգայում «Վուլվերհեմփթոնի» դեմ մրցաշրջանի առաջին հանդիպման համար:
Տեն Հագը հայտարարել էր, որ սենյակը կօգնի նախապատրաստվել խաղերին։ Նախագիծը հավանության է արժանացել «Մանչեսթեր Յունայթեդի» գործադիր տնօրենի կողմից: Սարքավորումների ծախսերի մի մասը ակումբը կփոխհատուցի խաղերից առաջ «Lowry» հյուրանոցի վարձակալությունից հրաժարվելու հաշվին։
«Մանչեսթեր Յունայթեդի» մարզիչը վստահ էր, որ «Օլդ Թրաֆորդ» մեկնելուց առաջ թիմը քաղաքի կենտրոնում գտնվող հյուրանոցում հավաքելը ժամանակատար է, դժվարացնում է խաղացողների սննդի վերահսկումը և ազդում թիմային ոգու վրա:
Հատկանշական է, որ հանգստի սենյակի մասին խնդրել են նաև այլ մարզիչներ՝ Ժոզե Մոուրինյուն և Լուի վան Գալը: Սակայն նրանց խնդրանքները «Մանչեսթեր Յունայթեդի» ղեկավարությունը մերժել է։

"Manchester United" will prepare a restroom for players at the request of Erik ten Haag
The room will open at Old Trafford for Manchester United's Premier League opener against Wolverhampton Wanderers.
Ten Haag announced that the room would help prepare for the games. The Manchester United CEO approved the project. The club will cover a part of the equipment costs by giving up the lease of the "Lowry" hotel before the games.
The Manchester United manager was convinced that assembling the squad in a city-center hotel before traveling to Old Trafford was time-consuming, made it difficult to control the players' food, and affected team spirit.
Other coaches, Jose Mourinho and Louis van Gaal have also requested a restroom. However, the management of "Manchester United" rejected their requests.