«Այս մրցաշրջանում գլխավոր նպատակը Պրեմիեր լիգայում հաղթելն է». Էնցո Ֆերնանդես
Էնցո Ֆերնանդեսը հայտարարել է «Չելսիի» հետ ԱՊԼ-ում հաղթելու ցանկության մասին․ «Այս մրցաշրջանում գլխավոր նպատակը Պրեմիեր լիգայում հաղթելն է։ Այժմ մենք ունենք նոր գլխավոր մարզիչ: Մեզնից սպասելիքները փոխվել են։ Ակնհայտ է, որ երբ ես եկա, ամեն ինչ հեշտ չէր, շատ փոփոխություններ էին տեղի ունենում, և ամեն ինչ շատ արագ տեղի ունեցավ ինձ համար:
Մենք ցանկանում ենք լինել ագրեսիվ թիմ, որը լավ է գրոհում և պաշտպանվում, որը յուրաքանչյուր հանդիպման դուրս է գալիս հաղթանակի համար՝ անկախ մրցակցից։ Ցանկանում ենք դոմինանանտ գտնվել յուրաքանչյուր խաղում։
Արգենտինացի մարզչի հետ ինձ համար շատ ավելի հեշտ է։ Նրա հետ շփումը շատ կարևոր է։ Ես դեռ կատարյալ անգլերենի չեմ տիրապետում, ուստի նրա հետ իսպաներեն խոսելը շատ ավելի հեշտ է: Դա օգնում է ինձ ինքնավստահ լինել և բարելավում է հարաբերությունները», - ասել է «Չելսիի» կիսապաշտպանը։

"The main goal this season is to win the Premier League." Enzo Fernandez
Enzo Fernandez announced his desire to win the Premier League with Chelsea. "The main goal this season is to win the Premier League. Now we have a new head coach. Expectations of us have changed. When I arrived, it wasn't easy, there were a lot of changes, and everything happened very quickly to me.
We want to be an aggressive team that attacks and defends well and comes out to win every match, regardless of the opponent. We want to be dominant in every game.
It is much easier for me with the Argentinian coach. Communication with him is essential. I still need to learn to speak perfect English, so speaking Spanish with her is much easier. It helps me to be self-confident and improves relationships," said the "Chelsea" midfielder.