Հույս ունեմ, որ հաջորդ մրցաշրջանում կմնամ ՊՍԺ-ում. Նեյմար
Ֆրանսիական ՊՍԺ-ի հարձակվող Նեյմարը հայտարարել է, որ մտադիր է մնալ փարիզյան ակումբում՝ չնայած, որ թիմի երկրպագուները իրեն չեն սիրում:
«Հույս ունեմ, որ հաջորդ մրցաշրջանում կմնամ ՊՍԺ-ում։ Ես պայմանագիր ունեմ թիմի հետ, և ոչ ոք ինձ այլ բան չի ասել։ Նույնիսկ, եթե ինձ չսիրեն երկրպագուները, ես կմնամ ՊՍԺ- ում՝ սիրով կամ առանց դրա»,- ասել է Նեյմարը:
Ավելի վաղ ԶԼՄ-ներում տեղեկություններ էին հայտնվել, որ Նեյմարը կարող է հեռանալ ՊՍԺ-ից: Նախորդ մրցաշրջանի ավարտին փարիզցիների ակտիվ երկրպագուների մի մասը հավաքվել էր բրազիլացի հարձակվողի տան մոտ՝ պահանջելով, որ նա լքի ակումբը: 31-ամյա Նեյմարի պայմանագիրը ՊՍԺ-ի հետ ուժի մեջ է մինչև 2025 թվականի հունիսը:

I hope that I will stay in PSG next season; Neymar
French PSG striker Neymar has announced that he intends to stay at the Paris Club, even though the team's fans do not like him.
"I hope that I will stay at PSG next season. I have a contract with the team and nobody told me otherwise. Even if the fans don't love me, I will stay at PSG, with or without love," Neymar said.
Earlier, there were reports in the media that Neymar may leave PSG. At the end of the previous season, some active fans of the Parisians gathered at the house of the Brazilian striker, demanding that he leave the club. Neymar, 31, has a contract with PSG until June 2025.