«Ակումբից վեր խաղացողներ չկան». ՊՍԺ-ի նախագահ
Նասեր Ալ-Խելայիֆին ներկա է գտնվել ՊՍԺ-ի մարզմանը և թիմին ասել, որ ակումբից վեր խաղացողներ չկան: Փարիզցիների նախագահը ներկա է գտնվել Լուիս Էնրիկեի գլխավորած թիմի առաջին մարզմանը և ելույթ է ունեցել նրանց առաջ։
Նա նաև հիշեցրել է, որ նոր մարզումային կենտրոնի հետ ֆուտբոլիստները չեն կարող արդարացումներ ունենալ վատ աշխատանքի դեպքում:
Թիմին դիմելուց հետո նա անհատապես խոսել է նորեկների հետ (Միլան Շկրինյար, Մարկո Ասենսիո, Մանուել Ուգարտե, Լյուկա Էրնանդես, Լի Քան Ին և Շեր Նդուր) և ողջունել նրանց:
Նշվում է, որ Կիլիան Մբապեի հետ առանձնազրույց չի եղել: Հարձակվողի վերաբերյալ ակումբի դիրքորոշումը չի փոխվել. կամ նա կերկարաձգի պայմանագիրը, կամ կվաճառվի:

"There are no players above the club;" President of PSG
Nasser Al-Khelaifi attended PSG training and told the team that there are no players above the club. The president of the Parisians attended the first training of the team led by Luis Enrique and gave a speech to them.
He also reminded that with the new training center, football players cannot have excuses in case of poor performance.
After addressing the team, he spoke individually to the newcomers (Milan Skriniar, Marco Asensio, Manuel Ugarte, Luca Hernandez, Lee Kang-in and Cher Ndur) and welcomed them.
It is noted that there was no private conversation with Kylian Mbappé. The position of the club regarding the attacker has not changed. either he will extend his contract or he will be sold.